Nieciecza - Stal Rzeszów, wynik meczu: 1-2

W emocjonującym pojedynku I Ligi, drużyna Nieciecza podejmowała na własnym boisku Stal Rzeszów. Mecz, który odbył się na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica, dostarczył kibicom wiele widowiskowych momentów. Pomimo prowadzenia na przerwę 1-0, Nieciecza ostatecznie przegrała 1-2, a Stal Rzeszów odwróciła losy spotkania. Wynik ten przyczynił się do zmiany układu tabeli i z pewnością zostanie długo omawiany przez fanów obu drużyn.

Relacja z meczu

Emocje sięgały zenitu na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica, gdzie drużyny Nieciecza i Stal Rzeszów stoczyły zacięte starcie w ramach 15. kolejki I ligi. Mecz rozpoczął się od dynamicznego tempa, z obiema drużynami walczącymi o kontrolę nad boiskiem.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 40. minucie za sprawą K. Karaska, który skrzętnie wykorzystał okazję i umieścił piłkę w siatce. To było pierwsze uderzenie, które wywołało ekscytację wśród kibiców, a atmosfera na stadionie była niewiarygodna.

Jednak Stal Rzeszów nie zamierzała się poddać i kontynuowała bohaterską walkę. W 79. minucie J. Díaz wyrównał stan meczu, co wywołało euforię wśród fanów wyjeżdżającej drużyny. W końcowej fazie meczu, A. Da Silva strzelił zwycięskiego gola dla Stal Rzeszów w doliczonym czasie gry, ustalając wynik na 1-2. To było piękne zwycięstwo dla drużyny gości, które opuszczały boisko z uśmiechami na twarzach.

Spotkanie nie obyło się bez emocji, które przełożyły się na kartki dla obu drużyn. L. Spendlhofer i K. Karasek otrzymali żółte kartki dla gospodarzy w 73. i 76. minucie, natomiast K. Koscielny, A. Prokic i K. Lysiak zostali ukarani kartkami żółtymi w barwach Stal Rzeszów.

Mecz sędziował T. Wajda, który skutecznie utrzymywał dyscyplinę na boisku, choć nie obyło się bez kontrowersji.

Nie możemy się doczekać kolejnych emocjonujących meczów, w których Nieciecza zmierzy się z Tychy 71, Wisła Kraków i Arką Gdynia, natomiast Stal Rzeszów podejmie Górnika Łęczna, Polonię Warszawa i ponownie Wisłę Kraków.